Polska, woj. Mazowieckie, 00-659 Warszawa, ul. Koszykowa 51a lok. 37, mobile: +48 501 808 878
www.goshico.com, www.goshicoid.com, www.sklep-goshico.com, goshico@goshico.com, zamowienia@goshico.com

GOSHICO - сумки повстяні, шкіряні, вишиті, жіночі, дорожні

GOSHICO є унікальною маркою на польському ринку, яка поєднує сучасний дизайн з народними мотивами. У 2008 році ми запропонували колекцію сумок з повсті, прикрашених вишивкою з ловицькими мотивами. З тих пір це поєднання стало відмітною ознакою торгової марки GOSHICO.

У колекціях GOSHICO переважають народні мотиви, а також кожна з них суттєво відрізняється від попередньої. Завдяки цьому кожна сумка є унікальною і неповторною. У попередніх колекціях ми використовували ловицькі, кашубські, грецькі і перські мотиви. Темні, неонові або кольорові візерунки на виробах нашого виробництва підійдуть всім: діловим жінкам, модницям, молодим мамам і підліткам.

При виробництві ми намагаємося зберегти найвищі стандарти якості, дизайну та безпеки продукції. Пошиття та оздоблення здійснюються вручну, узори на виробах дуже товсті і опуклі, ми використовуємо виключно високоякісні матеріали.

При створенні колекції кожен співробітник займається своїми завданнями, наприклад Малго (Malgo) займається проектуванням, а Ага (Aga) відповідає за організацію виробничого процесу, пошиття та якість виробів. Завдяки об'єднанню двох абсолютно різних характерів і образів життя, ці дві особистості чудово доповнюють одна одну. Протягом багатьох років Ага і Малго займалися самостійним пошиттям сумок, а тепер їм допомагає грамотно підібрана команда. Разом ми намагаємося запропонувати Вам унікальну продукцію.

Пропонуємо: